IZVORNI NAPREDNJACI GOLUPCA: Besomučno ponižavanje od strane raznih preletača!

U našu redakciju stiglo je pismo u elektronskom formatu od, kako sebe nazivaju, “Izvorni naprednjaci Golupca” sa molbom da objavimo sadržaj istog. Ono što tišti ove izvorne naprednjake iz Golupca je besomučno ponižavanje od strane raznih preletača koji su preleteli u SNS.

Preletači – Boban Trifunović i Zoran Ćirković

Uvereni da su mnogi sugrađani kivni zbog bahatosti i nesposobnosti onih koji bi trebalo da budu primer svima ostalima, dobijeno pismo prenosimo u celini:

“Poštovano uredništvo TPK News-a,

Pošto smo se na više mesta obraćali i niko nije hteo da objavi ovaj naš tekst, obraćamo se Vama, u nadi da će te nam izaći u susret.

Mi smo ljudi iz raznih naselja opštine Golubac koji su osnivači SNS Golubac. Međutim, kako to biva, dolaskom raznih preletača, izgubili smo svaki uticaj u O.O. SNS Golubac. Nas se sete samo kad treba da jurimo glasove za predsedničke, parlamentarne, lokalne, a sada i izbore za mesne zajednice.

Jedan od tih preletača je Goran Belovanović – Muka iz Golupca. Bivši odbornik Demokratske Stranke (DS), a posle čovek od poverenja Bobana Trifunovića, takođe preletača iz Demokratske Stranke Srbije (DSS).

Da li mi, pravi i izvorni naprednjaci, nemamo našeg čoveka koji bi bio kandidat za predsednika MZ Golubac?

Prvi čovek od poverenja Bobana Trifunovića, Zoran Ćirković, koji i dalje sebe smatra DSS kadrom, jer obilazi odbornike i ljude po našoj opštini i govori im ko će da se kandiduje po Mesnim Zajednicama i ko će za koga da glasa. Često, kod tih istih ljudi koje obilazi, kritikuje (u poverenju) rad SNS-a na lokalnom nivou, a najviše našeg predsednika dr Nebojšu Mijovića. Spominje da se dr Nebojša Mijović nakrao, da je samovoljan i da ne može da funkcioniše bez njega (Zorana Ćirkovića) i Bobana Trifunovića jer su ga njih dvojica doveli i drže na vlasti.

Predsednik skupštine Zoran Ćirković se još vulgarnijim rečima koristi kada pominje ime sina predsednika opštine Uroša Mijovića i predsednika Sportskog Saveza Jovice Josića – Kikija.

Njima na teret stavlja da nestručno vode FK „Đerdap“, da su on i Boban Trifunović (u stvari rukovodstvo DSS-a) mnogo uspešnije to radili. Svuda priča da FK „Đerdap“ dobija ogroman novac iz budžeta opštine Golubac, a to predsednik daje FK „Đerdap-u” samo zato što sa tim novcem upravlja njegov sin Uroš Mijović i Jovica Josić – Kiki.

Takođe priča da predsednik opštine reketira privrednike iz naše opštine, tako da su neki za FK „Đerdap“ dali i po 5.000 evra.

Predsednik skupštine Zoran Ćirković ne preza ni javno da kritikuje predsednika opštine, njegovog sina i predsednika sportskog saveza po gradskim kafanama.

Naime, Zoran Ćirković ide na posao kad hoće, odlazi kući kad hoće i veliki deo radnog vremena provodi po kafićima i restoranima. Kad ga u prepodnevnim časovima neko u kafiću pita, verovatno iz šale, da je pauza prošla i zašto nije na poslu, on odgovara i da predsednik opštine nije na poslu, već u ordinaciji zgrće pare, a on u kafiću troši svoje. Tako je i došlo, u City Caffe-u, za vreme radnog vremena, do verbalno i umalo fizičkog sukoba između Zorana Ćirkovića i Jovice Josića Kikija.

Takođe, u kafiću D-mol (jer su mu kafići očigledno radno mesto) nagovarao čelnike FK „Žitkovica“ da tuže opštinu Golubac, tj predsednika dr Nebojšu Mijovića za novčana sredstva koja im navodno nisu uplaćena. Pred tim istim ljudima je pravdao sebe i Bobana Trifunovića, da to u njihovo vreme nije bilo, a za sve je sad kriv predsednik dr Mijović.

Stoga mi, izvorni i pravi naprednjaci, pitamo naše članstvo (izvorno i pravo) i našeg predsednika dr Mijovića, da li Zoran Ćirković podseća na Nebojšu Stefanovića, o kome je sud partije odlučivao, da li mi svi treba da budemo pitani da je takvom čoveku mesto u SNS-u i to još na tako odgovornoj i visokoj fuknciji? Da li su svi zaboravili da mu je žena Dragana Ćirković zaposlena u Turističkoj Organizaciji Golubac za stalno u toku zabrane zapošljavanja, i to bez odgovarajuće škole, dok naša deca rade na privremenim i povremenim poslovima? Da mu je sin Nemanja Ćirković zaposlen u BIA, a njegov policijski dosije u kojem su bile tuče, saobraćajke, vožnja u pijanom stanju, krađa bakra…magično izbrisana?

Da li čovek koji prekucava brojeve na motorima automobila i mopeda i tako ih prodaje može da bude na takvom mestu?

U nadi da će ovaj tekst biti objavljen (jer Vi samo kritikujete SNS i našeg predsednika dr Nebojšu Mijovića), verujemo da će u skorije vreme biti održan skup pravih i izvornih naprednjaka, koji će sve navedene probleme uspešno rešiti”, zaključuju u svom pismu “Izvorni naprednjaci Golupca”.

IZVORNI NAPREDNJACI GOLUBAC

3 Komentari

  1. Predpostavljam da Vi, izvorni naprednjaci ste pošteni građani čim ste sročili ovo pismo.Ali, Vi ako niste primetili do sada (u šta sumnjam da niste) više nije popularno da budeš pošten i častan već što veći lopov i hoštapler. To je danas deviza SNS-a i zato u svim opštinama je formirana takva vlast.Nadajmo se da neće moći zadugo ovako, ali otom-potom, sve će jednog lepog dana isplivati na videlo. Moj Vam je savet da budete ono što ste vi i da ih posmatrati svaki dan šta rade?

  2. Imam utisak da je pisano po direktivi Nebojše Mijovića. Pa sam Mijović je oterao takozvane izvorne naprednjaka kada se okružio Simom fotografom Jocom Kikijem i još par pridošlica koji su mu se svojski ulagivali a i podobni su za sve mutne radnje kojima obiluje Golubac. Tako da ovo pismo izgleda smešno.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker