TRAGIČNA SMRT SRBINA U ITALIJI: Meštanin iz sela Bare kod Požarevca, preminuo od infarkta na poslu

U četvrtak 22. marta, velika tragedija je zadesila porodicu Pavlović iz sela Bare kod Požarevca.

Novica Pavlović / Foto: Privatna arhiva

Kako prenose italijanski mediji, Novica Pavlović (49) iez sela Bare kod Požarevca, u četvrtak 22. marta, koji je bio već duže vremena na privremenom radu u Italiji sa boravištem u Vićenci, dok je radio na uređenju trotoara u „Campodarsego“ u provinciji Pordenona, iznenada je doživeo srčani napadom i umro nekoliko minuta kasnije.

Kako su ispričali Pavlovićeve kolege koji su bili sa njim: – Tog jutra, kada smo krenuli iz firme u Vićenci, pošto smo morali ovde u „Campodarsego“ da popločamo trotoar, Novica nije davao nikakve znake da mu nije dobro ili da se oseća loše. Dok je postavljao pločice pored kuće samo se odjednom srušio. Mi smo odmah dotrčali do njega da mu pomognemo, ali, kad smo videli da ne daje znake života, odmah smo pozvali hitnu pomoć – pričaju Novicine kolege.

Ubrzo nakon poziva na lice mesta stigla je ekipa hitne pomoći, ali lekari su samo konstatovali Novicinu smrt.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker