VOZILI MORTUZ PIJANI I DROGIRANI: Četiri vozača iz Braničevskog okruga provela noć u pritvoru

Saobraćajna policija, proteklog vikenda, na teritoriji Braničevskog okruga isključila je iz saobraćaja četvoricu muškaraca, dvojicu koji su vozili pod dejstvom alkohola i dvojicu pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Policija je u okolini Petrovca na Mlavi zaustavila „pežo“ kojim je upravljao dvadesettrogodišnji mladić sa 1,81 promila alkohola u organizmu, sa probnom vozačkom dozvolom i u vreme kada mu je to zabranjeno.

Vozač je priveden sudiji za prekršaje koji mu je izrekao novčanu kaznu u iznosu od 100.000 dinara, zaštitnu meru zabrane upravljanja vozilom osam meseci, kao i 14 kaznenih poena.

Saobraćajna policija je u Petrovcu na Mlavi, okolini Malog Crnića i okolini Žabara zaustavila vozača „bmv“ (58) koji je automobilom upravljao sa 1,71 promila alkohola u organizmu, vozača „pasata“ (37) i „renoa“ (33) koji su vozili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Svi vozači su zadržani do 12 sati i protiv njih su podnete prekršajne prijave iz Zakona o bezbednosti saobraćaja.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker