HOROR U BEČU: Avganistanci i Čečeni izboli nožem Srbina (21) nasmrt (FOTO)

U Bečkom okrugu Otakring u tuči sa grupom Avganistanaca i Čečena smrtno je stradao dvadesetjednogodišnji državljanin Srbije, a teško ranjen godinu dana stariji mladić iz Bugarske.

Mesto zločina / Foto; Heute

Srbin i Bugarin potukli su se sa četvoricom Avganistanaca i Čečena na trotoaru oko stanice podzemne železnice linije U6, a kako je saopštio portparol policije Harald Seres uzrok svađe još nije poznat.

Šest osoba je učestvovalo u tuči koja se dogodila tokom noći između subote i nedelje, a jedan iz četvoročlane grupe Avganistanaca i Čečena, nožem je izbo Bugarina i Srbina, koji je zadobio povrede od kojih je preminuo u bolnici saopštila je policija dodajući da je njegov prijatelj, Bugarin, takođe sa teškim povredama prebačen u bolnicu, a policija je uhapsila četiri osobe koje su osumnjičene da su počinile ovaj zločin.

Foto; Heute

Nakon što su izboli Srbina i Bugarina četvoročlana grupa je pobegla, ali je policija brzom intervencijom uspela da im uđe u trag. Avganistanc koji je izbo mladiće pronađen je obliven krvlju svojih žrtava.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker