POSLE GODINU IPO: Veliko Gradište dobija novu Autobusku stanicu!

Veliko Gradište kao turistička sredina zaslužuje da ima modernu, novu autobusku stanicu koja će apsolutno da ispunjava sve one uslove kako turistima tako i građanima Gradišta i okolnih naselja.

Kupljeni lokal

Nakon što je Autobuska stanica u Velikom Gradištu srušena 2016 godine dan nakon izbora, umesto nje izgrađeno je   „autobusko stajalište“.

Kako saznajemo, opština je u novoizgrađenom objektu koji je izgrađen na mestu srušene autobuske stanice, kupila lokal od 40 kvadratnih metara koji planira da adaptira kao manju autobusku stanicu. Na taj način putnici će u Velikom Gradištu ubuduće imati malo bolje uslove pošto dolazi zima.

Za sada, finansijskih sredstva za nešto bolje opština nema, međutim, i pored toga uspela je da izađe u susret građanima i izdvoji jednu malu crkavicu, kako ne bi stajali na kiši, vetru i snegu, dok čekaju autobus.

TPKNEWS/N.J.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker