Forever Friends fondacija donirala 80 paketa za bebe porodilištu u Požarevcu

Direktorka Forever Friends fondacije Iva Babović uručila je predstavnicima Opšte bolnice Požarevac 80 paketa za novorođene bebe.

Uručivanje donacije/Foto: Fashion Company

Reč je o prvoj u nizu aktivnosti koje će fondacija sprovesti kroz program Prijatelji budućnosti porodice.

Podrška najmlađima, kao i njihovim roditeljima predstavlja najvažniju investiciju u zajedničku budućnost. Upravo zato Forever Friends fondacija pruža doprinos u vidu paketića skrojenih s ljubavlju za prve dane roditeljstva.

– Presrećni smo što imamo priliku da naša najmanja, ali najvrednija blaga darujemo iskrenim znakom pažnje. Verujemo da ulaganjem u decu oblikujemo našu budućnost i stvaramo bolji svet – izjavila je Iva Babović.

Forever Friends, humanitarna fondacija kompanije Fashion Company, od svog osnivanja u martu 2020. godine donirala je 120.000 EUR kao pomoć u suzbijanju epidemije virusa COVID-19 u Srbiji i Crnoj Gori. Kao deo podrške da živimo odgovorno i solidarno, pazeći na sebe i druge, kreirane su pamučne maske za lice koje, pored zaštitne, imaju i humanu ulogu. Deset odsto prihoda od svake prodate maske u radnjama Fashion&Friends doniraće se u dobrotvorne svrhe.

(Tpknews.com/BIZLife)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker