VANDALIZAM U KOSTOLCU: Uništene konstrukcije koševa na stadionu malih sportova (FOTO)

Nedavno obnovljene konstrukcije koševa na stadionu malih sportova iza sportke Hale uništene su pre mesec dana. To je, nažalost, novi vandalizam u Kostolcu, a nedavno je unistena ljuljaška na novoizgrađenom “Nivea” igralištu.

Košarkaški obruč je polomljen, i otkinut deo table. Reč je o koševima koji su nedavno obnovljeni i čiji je obruč bio dodatno ojačan, ali su ovog puta vandali bili jači i od gvožđa i od onih koji bi željeli da igraju košarku.

Postavljene su nove table uz nove obruče, dok su konstrukcije koševa reparirane.

Gradska opština Kostolac je apelovala na sve naše sugradjane, da se odgovorno odnose prema sportskim rekvizitima jer je to u interesu nase dece.

TPKNEWS/Novosti Kostolac

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker