USPEH KK “POŽAREVAC 92”: Karatisti zauzeli prvo mesto

Članovi Karate kluba “Požarevac 92” osvojili su prvo mesto u generalanom plasmanu na Internacionalnom karate kupu „Vrnjačka Banja open“, šesnaestom po redu.

Ovako odličan plasman oni su osvojili u konkurenciji 35 klubova i 450 takmičara. Požarevački klub predstavljala je ekipa od 39 takmičara, raspoređenih u skoro svim uzrastnim kategorijama, koji su osvojili 18 zlatnih, 14 srebrnih i 13 bronzanih medalja. Zahvaljujući odličnom učinku takmičara, oni su se našli ispred KK „Sirmium“ iz Sremske Mitrovice i KK „Novi Pazar”.

Zlatne medalje za Požarevljane osvojili su:

kihon – Marko Nikolić, kate – David Nešić, Ognjen Brajković, Ilija Nikolić i Tina Nikolić, borbe – Aleksandar Ledenčan, Julija Ristić, Natalija Milošević, Dejana Adamović, Filip Vladić, Boris Gomiršek, Anđela Vasić, Aleksandar Antanasijević, ekipa pionira – Petar Baralov i Aleksandar Ledenčan, ekipa ženskih nada – Julija Ristić, Natalija Milošević i Dejana Adamović, ekipa kadetkinja – Staša Janković i Miljana Paunović, ekipa juniora – Nemanja Čarapić, Filip Milošević, Boris Gomiršek i Aleksandar Antanasijević i ekipa seniora – Filip Vladić, Milan Lukić i Marko Perić.

Srebrne medalje osvojili su:

kihon – Marko Đorđević, kate – Anita Jablanović, Luka Jovanović, Ognjen Stokić, Jelena Velimirović, Nemanja Jablanović i Relja Živanović, borbe – Miljana Paunović, Boris Gomiršek, Aleksandar Antanasijević, Milan Lukić, Marko Perić, ekipa nada – Matija Joković i Andrej Gligorijević i ekipa kadeta – Veljko Lođinović i Mihajlo Đokanović. Za bronzana odličja izborili su se:

kate – Luka Veljković, Pavle Glušica, Ljubica Lalović, Luka Šivčić, Muharem Aradinović, Milica Milivojević, Mihajlo Nikić i Nemanja Milivojević, borbe – Natalija Milošević, Andrej Gligorijević, Staša Janković, Nemanja Čarapić, Filip Milošević i Milan Lukić.

TPKNEWS/M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker