SVE STRUČNJAK DO STRUČNJAKA: Prvo su uradili trotoare, a sada raskopavaju ulicu, jer su zaboravili kanalizaciju?!? (VIDEO)

U želji da Petrovac na Mlavi izgleda lepše, opštinski čelnici odlučili su se za rekonstrukciju trotoara u ulici Srpskih vladara.

Foto: Promo

Stanovnike Petrovca na Mlavi nedavno je iznenadila poplava baš u ulici Srpskih vladara. Uzrok ove poplave je ljudski faktor i očigleda nemarnost. Umesto da uče na prethodnim primerima, radnici, pod palicom nadređenih, i dalje prave iste greške.

Ovaj najnoviji primer očigledne nemarnosti, ali i nerazmišljanja jeste da su urađeni novi trotoari, ali nije urađena kišna kanalizacija.

Naime, prvo je sve raskopano, sređeno i postavljen je asfalt. Međutim, zaboravljene su, pogađate, vodovodne cevi za kišnu kanalizaciju?! Zašto bi se, po logično redosledu, prvo postavile one, kad može ono što je već urađeno, ponovo da se raskopa. Očigledno se pretpostavlja da građanima prijaju haos i gužve na ulicama!

Pa, kako vam se čini, da li je “raskopavanje” Petrovca na Mlavi u dobrim rukama?!

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker