UHAPŠENI: Požarevljani izdavali falsifikovane registracije

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu, po nalogu tužilaštva, uhapsili su R. T. (1964) i D. D. (1969) obojica iz Požarevca, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela prevara i falsifikovanje isprave.

Sumnja se da su oni primali novac od više osoba za produženje registracije vozila koji nisu uplaćivali na račun budžeta Republike Srbije, već su falsifikovanim ovlašćenjima i uplatnicama u Policijskoj upravi u Požarevacu produžavali registraciju.

Oni se terete da su na ovaj način za sebe pribavili protivpravnu imovinsku korist dok je budžet Republike Srbije oštećen za više od 3.000.000 dinara. Policija nastavlja rad na rasvetljavanju svih činjenica i okolnosti ovog slučaja.

Policija je osumnjičene uz krivičnu prijavu privela Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu.

TPKNEWS/PU Požarevac

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker