PETNAESTO ZA REDOM: U nedelju počinju Dani cveća i meda u Velikom Gradištu i Kusiću

Petnaesto proleće za redom okupiće se u Velikom Gradištu i obližnjem Kusiću ljubitelji cveća i pčelarskih proizvoda na Danima cveća i meda.

Ova raznobojna i slatka izložbeno-prodajna manifestacija posvećena kućnom i baštenskom cveću i pčelarskim proizvodima održaće se u nedelju i ponedeljak, 29. i 30. aprila, najpre u selu Kusiću, a zatim u Velikom Gradištu.

Pored domaćih proizvođača, na festivalu učestvuju i cvećari, pčelari, grnčari i majstori starih zanata iz raznih krajeva Srbije. U sklopu izložbe, oba dana biće održan i bogat kulturno-zabavni program, a organizatori su najmaštovitijim izlagačima cveća i pčelinjih proizvoda pripremili vredne nagrade.

Organizatori manifestacije su Mesna zajednica Kusiće i Turistička organizacija opštine Veliko Gradište.

Kontakt za prijavu izlagača:

– Turistička organizacija opštine Veliko Gradište 012/663-179
– Mesna zajednica Kusiće 064/825-36-47

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker