UHAPSITE VUČIĆEVIĆA! Svetsko prvenstvo je prošlo

Ovo je jedna vest poznatog toalet papira koja se našla na naslovnoj stranici. Širenje panike? Izgleda da nam se čini…

Naravno da nikakvi ruski obaveštajci nisu izdali ovo „dramatično upozorenje“, niti su albanci planirali bilo kakav napad zbog svetskog prvenstva. Nažalost, nije ovo bio ni prvi ni jedini put da Dragan J. Vučićević i njegov šef Aleksandar Vučić prete Srbima sa Kosmeta pogromima i napadima. Naročito u vremenu kada i Pacoli, Haradinaj i Rama hvale šefa naprednjaka za nikad bolju saradnju i za to što, citiramo, „je prvi srpski lider koji nije rekao Kosovo je srpsko“.

Ne očekujemo da će bilo ko od nadležnih reagovati na bljuvotine koje informer iznosi, sve one dolaze iz kuhinje Vučića, za te dve osobe nikakvog leka nema, jedino apelujemo još jednom na one koje čitaju ovo smeće i veruju, da je krajnje vreme da prestanu to da rade.

(Gerila)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker