UHAPŠEN POŽAREVLJANIN: Silovao bivšu devojku posle žurke!?

Policija je uhapsila M.R. (32) iz Požarevca, po nalogu Višeg javnog tužilaštva, zbog sumnje da je izvršio krivično delo silovanja nad bivšom devojkom, starom 22 godine.

Foto: Ilustracija Profimedia

Kako smo saznali iz izvora bliskog policiji, osumnjičeni je u nedelju uveče bio na žurci sa bivšom devojkom, s kojom je bio u vezi do pre mesec dana, a koja se upravo vratila iz Beograda, gde je jedno vreme boravila. Posle ove žurke oni su otišli u njegov stan, gde se uskoro dogodilo navodno silovanje.

Devojka je iskoristila priliku i nazvala telefonom majku, kojoj je rekla šta joj se desilo. Majka je ubrzo došla do stana osumnjičenog i ćerku zatekla sa modricama. Zajedno su otišle u policiju i prijavile silovanje, posle čega je osumnjičeni uhapšen.

Osumnjičenom predstoji saslušanje kod dežurnog tužioca, koji će zatim odrediti kvalifikaciju počinjenog krivičnog dela. Devojka će biti podvrgnuta pregledima kod ginekologa, psihijatra i interniste, da bi se ustanovilo da li je reč o silovanju. Posle toga doneće se odluka da li će se pokrenuti istraga i za koje krivično delo.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker