BEZ BRIGE NEMA GASA: U Petrovcu na Mlavi počelo ispitivanje gasovodne mreže

Distributivna gasovodna mreža “Petrovac” obaveštava građane da počinju radovi na ispitivanju gasovodne mreže na nepropusnost.

Ilustracija

Ispitivanje će se najpre vršiti u samom gradu, a kasnije i u okolnim naseljima: Rašanac, Dubočka, Starčevo, Trnovče, Kamenovo, Knežica, Ranovac, Leskovac i Stamnica.

U obaveštenju se navodi da, ukoliko građani na izvedenim priključcima ili javnim površinama registruju isticanje vazduha pod pritiskom ili osete specifično neprijatan miris, to ne treba da ih zabrine, jer gasa u mreži nema, niti opasnosti po život i zdravlje ljudi.

Tada samo treba da obaveste odgovorna lica kompanije „Gas invest”, odnosno „Jugotrejd” na sledeće brojeve telefona: 0648550703, 0648550702 ili 0648550733 koji su na raspolaganju za sve dodatne informacije.

(Tpknews.com/M.V.)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker