NA ZAHTEV RASPOPA MIJOVIĆA: Telekom Srbija blokirala portal tpknews.com na teritoriji opštine Golubac

Grupa građana iz opštine Golubac, korisnici internet mreže Telekom Srbija – MTS, najoštrije protestuje zbog neshvatljive odluke, da na zahtev čelnika opštine Golubac blokiraju korišćenje najčitanijeg veb portala u ovoj opštini Tpknews.com.

Foto: Screenshot/Logo

Ova grupa građana iz opštine Golubac ocenjuje da ova zabrana predstavlja najgrublji vid cenzure i atak na slobodu informisanja.

Prema saznanjima zaposlenih u opštinskoj upravi, rukovodstvo lokalne samouprave naložilo je Telekomu Srbije – MTS da blokira pristup portalu Tpknews.com na internet mreži. Tpknews.com je najposećeniji portal u opštini Golubac, na koji se najčešće prozivaju korumpirani lokalni pojedinci i institucije iz opštine Golubac.

Portalu Tpknews.com u ostalim opštinama Braničevskog okruga preko provajdera Telekoma Srbije – MTS, za sada, građani nesmetano mogu da pristupe.

Ovo je još jedan u nizu pokušaja čelnika lokalne samouprave da cenzurišu portal Tpknews.com u pokušaju da kontrolišu i upravljaju medijskom politikom ovog portala. Kako Insajder Mile Sova saznaje od zaposlenih u opštinskoj upravi Golubac, iza ovog prljavog čina stoji lično predsednik opštine Golubac Mijović Nebojša.

Inače, golubačo-crnogorski raspop Mijović i njegovi saradnici prema ovom nezavisnom mediju ponašaju se diskriminatorski od samog njegovog osnivanja.

(Redakcija Tpknews.com/Grupa građana iz opštine Golubac)

PROČITAJ I

15 Komentari

  1. E da vidim kako će da spreči SBB a počećemo da komuniciramo i putem dimnih signala pa čik da vidim kako će to da spreči. Šalu na stranu može da se koprca koliko hoće ali mu se kraj bliži. Političku raku mu kopaju najbliži saradnici da bi izbegli hapšenja.

    1. Tako će i biti. Zoranu Pajkiću je nož u leđa zabio Bata Ćira (bliži rođak Ćire Kostura), kada je sa svojim odbornicima prišao Mijoviću i tako je skinuo Pajkića sa vlasti. Kasnije je Mijović otkačio Batu, kao što je pre neki dan otkačio Kostura. Jedno sam 100% siguran, a to je, da će Mijoviću glave doći Joca Ćora.

  2. Joca Ćora bi zarad svoje guzice i rodjenu decu prodao a kamoli neće Mijovića. Čim je Mijović naredio da se ponovo uključi sva rasveta koja mesecima nije radila znak je da mu se fotelja polako trese. Samo malo jači potres i tras ispade on iz nje.

  3. Doci ce kraj jednom i tom naPRDnjackom Telekomu.Ustaj narode,pa zar najčitaniji i najbolji portal TPK NEWS da blokiraju.Zbog tih bitangi odavno sam presao na SBB.

  4. Pa zar da dozvolimo da nam najbolji portal u Braničevskom okrugu TPK NEWS opstinska mafija na celu sa Mijovicem blokira.Okupimo se svi ispred opštine Golubac da izbacimo i oteramo tu bagru.

  5. Telekom je jedna korumpirana naprednjacka firma koja mi se gadi pogotovo posle saznanja da je Jorgovanki Tabakovic otplatila celi iznos banci u kojoj je dotična podigla kredit za kupovinu stana od 140 kvadrata u Novom Sadu.

  6. Da su golupčani ljudi kao što nisu odavno bi oterali propalice sa vlasti. Ovako spram naroda i vlast. To što Mijović pokušava da zaustavi istinu jasno govori da je u panici jer je svestan da će zarad sopstvenog opstanka njegov mentor Vučić da ih sve pusti niz vodu. Istina od vajkada na kraju ispliva na površinu ma koliko se skrivala. Moraće Mijović da peca o svim svojim pljačkama i mafijaškim radnjama veoma skoro jer mu Demoklov mač visi nad glavom.

  7. Ej ljudi pa kod se dede Mijovićev advokat koji ga zdušno brani čuveni Mile bot? I on se izgleda ogradio od svog bosa i zavukao u mišiju rupu. Samo što mi za takve miševe imamo spremljene mačke. Pozdrav Miletu.

  8. Javili mi frendovi da se u Golupcu može čitati TPKNEWS, tj mogu čitati oni koji su na 061. Tako da ipak Mijović nije svemoguć. Istina nadje put do naroda.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker