SRBIN DOLIJAO U AUSTRIJI: Švercovao 170.000 komada dijazepama

Austrijska policija uhapsila je dvadesetosmogodišnjeg Srbina i Mađara (34) na punktu Valserberg zbog trgovine narkoticima. Kako su preneli mediji, oni su se nalazili u automobilu mađarskih registarskih oznaka.

Prema navodima austrijskih medija, tokom provere automobila, policija je pronašla znatnu količinu tableta, a uhapšenima je određen pritvor.

– „Audi“ mađarskih tablica zaustavljen je oko tri sata ujutru. Nakon što je policija prekontrolisala putnike, počeli su pažljivo da pregledaju automobil. U gepeku su otkrivene tri velike sportske torbe – navodi se u austrijskoj štampi.

Policija je ubrzo ostala zaprepašćena pronalaskom.

– U torbama je bila velika količina tableta „dijazepam“. Nakon oduzimanja, utvrđeno je da je reč o čak 170.000 komada „dijazepama“, inače leka za smirenje. Uhapšeni se sumnjiče za šverc narkotika – preneli su mediji.

Nakon što su saslušani pred okružnim sudom, određen im je pritvor.

(Kurir)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker