HAPŠENJE U GOLUPCU: Uzgajao travu i krao po komšiluku! (FOTO)

Policija u Požarevcu i Golupcu uhapsila je D. K. (43) iz okoline Golupca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i teška krađa.

Foto: MUP

Prilikom pretresa njegove kuće u okolini Golupca, policija je pronašla tri tegle sa više od 1,2 kilograma materije za koju se sumnja da je marihuana, 28 tableta sa liste psihoaktivnih supstanci, kao i 5,2 kilograma indijske konoplje, saopštila je PU Požarevac.

Takođe, u podrumu kuće pronađena je veća količina keramičkih pločica koje je D. K, kako se sumnja, ukrao iz vikendice četrdesetosmogodišnjeg muškarca iz okoline Golupca u koju je provalio u martu ove godine.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Velikom Gradištu.

PROČITAJ I

2 Komentari

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker