SVAKA ČAST: Gradištanci novi rekorderi „Zgib zone“ (VIDEO)

Gradištanci, na takmičenju u zgibovima „Zgib zona“, koje je održano u nedelju zbog najavljenih loših vremenskih uslova u sportskoj hali u Velikom Gradištu, ubedljivo zauzeli prvo mesto sa najviše urađenih zgibova – 13454.

„Zgib zona“, nadmetanje koje je organizovao „Radio S“ širom Srbije, i koji je deo projekta Karavan „Duh mladosti“ sa ciljem podsticanja zdravih stilova života, sporta i sportskih aktivnosti, a Zgib zona Radija S, gradu sa najviše urađenih zgibova, poklanja renoviranje dečijeg parka ili sportskog igrališta, u nedelju 17. septembra gostovao je u Velikom Gradištu.

Predhodni rekorderi bili su Smederevci sa 12901 zgibova. Međutim, vlasništvo nad rekordom Smederevcima je kratko trajalo, samo jedan dan, jer Gradištanci su dokazali da im sportskog duha ne manjka, pa su zadali veoma težak zadatak preostalim gradovima, i njihovim takmičarima.

Do sada su se takmičari 16 gradova okušali u zgibovima, a u još 19 će tek biti prilike za to.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker