A MISLILI SMO DA SMO VIDELI BAŠ SVE: U Kostolcu organizovano svečano otvaranje fotokopirnice (VIDEO)

Korona se stišava, vreme je da se vratimo uobičajenom životu i velikim projektima koji su bili započeti.

Screenshot youtube

Jedan od njih u Kostolcu je očigledno otvaranje fotokopirnice u srednjoj tehničkoj školi koja će značiti đacima, ali izgleda, mnogo više onima koji su je svečano otvorili.

Presecanjem crvene trake, uz aplauz i prisustvo medija u Tehničkoj školi sa domom učenika Nikola Tesla u Kostolcu svečano je otvorena – fotokopirnica! Povod je bio dan škole čija je proslava zbog korone odložena, ali se nije čekalo sa grandioznim otvaranjem prostorije u kojoj se nalaze kopir mašine.

Za presecanje vrpce bilo je potrebno čak troje ljudi, jedan predstavnik Grada, jedan predstavnik škole i jedan prestavnik đačke zadruge. Kažu da će fotokopirnica puno da znači učenicima ali i ostalim građanima Kostolca i da će početi da radi iako deca do kraja školske godine uopšte više neće dolaziti u školu.

Ovo je tek jedno u nizu “grandioznih” otvaranja kojima smo bili svedoci u Srbiji. Jedno od upečatljivijih se desilo prošlog septembra kada je gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma najavio da će u 52 jagodinska sela na svakih 300 metara pored njiva biti postavljeni toaleti sa kupatilima kako bi leti poljoprivrednici mogli da se osveže. On lično je jedno svečano otvorio.

Povod za svečanu ceremoniju otvaranja svojevremeno bilo je uređenje i asfaltiranje 250 metara staza između grobnih parcela i novosagrađenog toaleta pored kapele na groblju u Leskovcu. Lokalna vlast uložila je u to preko dva miliona dinara.

U Miroševcima kod Leskovca je takođe uz svečanost i prisustvo lokalnih medija otvorena septička jama koja će služiti lokalnoj osnovnoj školi.

(Tpknews.com/Noizz)

Jedan komentar

  1. Da li se vi to podsmevate nekom ko živi od rada u fotokopirnici. Za vas pošteni rad za male pare nije vest. Nije se niko obogatio pošteno ako nije cenio male stvari koje je uspeo da uradi sam ali vi to ne razumete jer oni koji vas plaćaju da pišete ovo nisu prošli tu fazu i ne poznaju običan svet.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker