ZA VOLANOM MORTUZ PIJAN: Muškarac iz Voluje zadržan na trežnjenju, popio debelu kaznu i zabranu!

Prilikom kontrole saobraćaja u Voluji kod Kučeva, policija je zaustavila muškarca (47) iz ovog mesta, koji je sa 2,07 promila alkohola u organizmu upravljao vozilom „fiat“ požarevačkih registarskih oznaka.

Foto: Ilustracija

Protiv njega je podneta prekršajna prijava i određeno mu je zadržavanje do 12 sati radi istrežnjenja.

Zbog učinjenog prekršaja nasilnička vožnja, priveden je sudiji za prekršaje koji mu je izrekao novčanu kaznu u iznosu od 120.000 dinara, 15 kaznenih poena i zaštitnu meru upravljanja vozilom devet meseci.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker