Stefanović dodelio priznanje za izuzetnu hrabrost policajacu iz Malog Crnića

Plaketa za izuzetnu hrabrost uručena je saobraćajnom policajcu Policijske stanice Malo Crniće Bratislavu Milenkoviću

Stefanović je istakao da su nagrađeni policajci odraz svih kolega u Ministarstvu unutrašnjih poslova koji su jednako hrabri i požrtvovani i koji su, svaki na svoj način, doprineli bezbednosti građana.

Foto: MUP

Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova dr Nebojša Stefanović uručio je u ponedeljak na svečanoj akademiji u Beogradu priznanja najzaslužnijim pripadnicima MUP-a i poručio da je jednako ponosan na sve zaposlene koji su postigli veoma dobre rezultate prethodne godine i osigurali bezbednost građana Srbije.

SAOBRAĆAJCI HEROJI: Spasili čoveka koji je upao traktorom u reku Vitovnicu kod Malog Crnića

Na svečanoj akademiji Plaketu za izuzetnu hrabrost uručena je saobraćajnom policajcu Policijske stanice Malo Crniće Bratislavu Milenkoviću, koji je početkom agusta sa kolegom Sašom Markovićem izvukao čoveka iz reke Vitovnice.

M.L.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker