PALI ZBOG DŽOINTA I MARIHUANE: Krivične prijave za dvojicu mladića iz Petrovca na Mlavi

Policija u Malom Crniću, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, podneće krivičnu prijavu protiv dvojice mladića starosti 24 i 20 godina iz okoline Petrovca na Mlavi, zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

Shutterstock

U okolini Malog Crnića, policija je u automobilu „fijat marea“, kod jednog saputnika, starog 24 godine, pronašla kesicu sa 49,8 grama marihuane, a kod drugog, starog 20 godina, džoint.

Za vozača, starog 26 godina, ustanovljeno je da je vozilom upravljao pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, zbog čega mu je određeno zadržavanje do 12 sati i protiv njega će biti podneta prekršajna prijava.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker