GO SPO POŽAREVAC: Traže povratak monarhije (VIDEO)

Gradski odbor SPO Požarevac održao je konferenciju za medije koja je kao centralnu temu imala pokretanje Narodne inicijative za promenu ustava RS gde bi se ukinula republika i uvela monarhija kao državno uređenje.

screenshot-232

Konferenciji za medije prisustvovali su Saša Mitrović, predsednik GO SPO Požarevac i član IO SPO, Zvonko Paunović, predsednik OO SPO Požarevac, kao i članovi požarevačkog gradskog odbora ove starnke u Požarevcu, Toplica Milošević i Goran Živković.

Svi oni pozvali su građane Požarevca da u što većem broju daju svoj potpis inicijativi kojoj se priključio i SPO, a reč je o promeni ustava Republike Srbije u uistav Kraljevine Srbije.

Mitrović je na konferenciji nabrajao uspehe Srbije iz perioda kada je na svom čelu imala monarha, od Nemanjića do Karađorđevića.

TPKNEWS/M.L.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker