POČELA IMUNIZACIJA I U KOSTOLCU: Prvi pelcovan Krstanoski, ostali kostolački čelnici čekaju red

Na punktu kostolačkog Doma zdravlja, prvu dozu vakcine kineskog proizvođača protiv virusa Covid-19, danas je primio Serdžo Krstanoski, predsednik Gradske opštine Kostolac, a uskoro će vakcinu primiti i ostali čelnici kostolačke lokalne samouprave.

Foto: Promo

Ovom prilikom predsednik Krstanoski uputio je poziv svojim sugrađanima, naročito građanima starijim od 65 godina, zdravstvenim i prosvetnim radnicima, zaposlenima u vojsci i policiji, kao i ostalim rizičnim grupama, da se odazovu na imunizaciju, kako bi zaštitili sebe i druge i sprečili dalje širenje virusa.

Građani se mogu prijaviti na više načina – putem interneta preko sajta E-Uprava i preko kol centra na broj 0800222334, od 8 do 20 sati svakog dana.

Foto: Promo

Više informacija vezanih za vakcinaciju građani mogu dobiti na telefone 064/8158280 i 064/8158278 u Domu zdravlja Požarevac i 064/8158277 u kostolačkom Domu zdravlja, a broj za zakazivanje vakcinacije građana sa područja Gradske opštine Kostolac je 064/8975874, od 09 do 19 sati svakog dana.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker