U 12 SATI: Prijem za selektora zlatnih odbojkaša u svom rodnom Gradištu

Dragan Milić, predsednik opštine Veliko Gradište, prirediće u subotu, 05. oktobra, prijem za selektora odbojkaške reprezentacije Srbije i rođenog Gradištanca Slobodana Bobu Kovača.

Slobodan Boba Kovač

Prijem za selektora odbojkaške reprezentacije Srbije, se priređuje, povodom pobede srpske reprezentacije na Evropskom prvenstvu u Francuskoj.

Slobodan Kovač tokom svoje profesionalne karijere je i osvajač zlatne medalje na Olimpijskim igrama 2000. godine u Sidneju, bronze na Olimpijskim igrama 1996. u Atlanti, trećeg mesta na Svetskom kupu 1996, kontinentalne titule 2001, drugog mesta na Evropskom prvenstvu 1997, bronzane medalje na EP 1995, srebra u Svetskoj ligi 2003. i viceprvak na Mediteranskim igrama 1991. godine.

Veliko Gradište je grad sporta i odbojke. Da su krenuli stopama najboljih, potvrđuju i mladi igrači. U istoriju odbojke ušle su ekipe osnovne škole i OK VGSK koje su po treći put za redom postale prvaci Srbije i srednjoškolci sa četvrtom šampionskom titulom za redom.

Prijem će se održati u Svečanoj sali Skupštine opštine, sa početkom u 12,00 sati.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker