UHAPŠENA MAJKA PREVARANT: Požarevljanka skupljala novac za operaciju sina, a lečenje mu već bilo plaćeno

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu uhapsili su S. I. (33) iz Požarevca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila pet krivičnih dela prevare.

Sumnja se da je ona, od 8. aprila do 9. novembra 2017. godine, sa suprugom prikuplјala novčanu pomoć za operaciju sina, iako za tu operaciju sredstva obezbeđuje ”Fond PIO”. Na ovaj način osumnjičeni su doveli u zabludu veći broj fizičkih i pravnih lica koji su donirali novac, a za sebe ostvarili imovinsku korist.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 sati i ona je, uz krivičnu prijavu, privedena tužiocu, dok je protiv njenog supruga podneta krivična prijava u redonom postupku za isto krivično delo.

TPKNEWS/M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker