TEŽE POVREĐEN VOZAČ: Teretni voz naleteo na automobil kod Kučeva

Preduzeće “Srbija kargo” saopštilo je da je danas u 03:45 časova, na delu pruge Majdanpek – Požarevac, ispred Кučeva, na putnom prelazu obezbeđenom vertikalnom drumskom signalizacijom, teretni voz naleteo na putničko vozilo.

Foto: Ilustracija

U ovoj nesreći, teže je povređen vozač drumskog vozila, koji je kolima hitne pomoći prevezen u bolnicu, navodi se u saopštenju.

Teretna kompozicija je u svom sastavu imala 16 vagona, tovarenih rudom i saobraćala je na relaciji Bor teretna – Požarevac – Bar.

– Na lice mesta su bili pripadnici MUP – a, kao i Zajednička železnička komisija “Infrastruktura železnice Srbije” i “Srbija Кargo” za isleđenje vanrednih događaja, koja će utvrditi sve detalje ove nesreće – , piše u saopštenju.

Železničke kompanije „Srbija Кargo“ i „Infrastruktura železnice Srbije“ ponovo apeluju na sve učesnike u saobraćaju da poštuju propise i saobraćajnu signalizaciju, jer samo tako mogu da se spreče ovakve nesreće i sačuvaju ljudski životi.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker