ZA VREME POLICIJSKOG ČASA: Udružili se Srbin i Rumun, pa harali po imanjima kod Gradišta i Golupca!

Momir Radulović (20) iz Miljevića kod Golupca i rumunski državljanin Aptene Jon (64), pritvoreni su na 30 dana i protiv njih je pokrenuta istraga zbog sumnje da su izvršili više teških krađa, za koje je zaprećena kazna od 1 do 8 godina zatvora.

Osnovni sud u Velikom Gradištu

Oni su uhapšeni zbog sumnje da su od 1. do 4. aprila ove godine, za vreme vanrednog stanja i policijskog sata, tokom noći upadali u ekonomska dvorišta u Srednjevu kod Velikog Gradišta i Miljevića kod Golupca, gde su sa traktora i druge mehanizacije skidali akumulatore i krali naftu.

Jedne noći njih je presrela policijska patrola i kod njih pronašla ukradenu robu, za koju su rekli da su je kupili pa idu da je prodaju i menjaju. Tada su uhapšeni i određeno im je zadržavanja do 48 sati, a posle saslušanja kod tužioca u Velikom Gradištu, određen im je pritvor od 30 dana.

Ukupna šteta koju su pričinili krađama procenjuje se na oko 200.000 dinara.

M.V.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close