VLADA POVLAČI “RUČNU”: Zbog omikrona, Austrija odustaje od obavezne vakcinacije?!

Plan Austrije da vakcinacija protiv korona virusa postane obavezno od 1. februara mogao bi biti na klimavim pravnim temeljima zbog pojave vrlo zarazne omikron varijante, rekao je stručnjak za dpa, prenosi agencija Hina.

Foto: REUTERS/Leonhard Foeger

Sve češće zaraze omikronom javljaju se među vakcinisanima zbog toga što je ta varijanta veoma vešta u izbegavanju odbrane imunološkog sistema. Iako su simptomi puno blaži među vakcinisanima, postoji zabrinutost da bi veliki broj ljudi koji se zaraze mogao završiti u bolnici i opteretiti zdravstveni sistem.

Advokat za ustavno pravo Heinz Mayer rekao je kako je nova omikron varijanta promenila celu situaciju s pandemijom otkako je Austrija prošle godine prvi put počela raspravljati o obaveznoj vakcinaciji.

ZAŠTITA BOLNICA OD PREOPTEREĆENOSTI

Plan vakcinacije je velikim delom namenjen zaštiti bolnica od preopterećenosti.

„S omikronom karte su se promenile. Ako vakcinisanje dovoljno ne štiti zdravstveni sistem, tada nije dopušteno uvoditi obaveznu vakcinaciju”, istakao je Mayer.

Austrijska Vlada želi uvesti obaveznu vakcinaciju kako bi milion građana bez zaštite primilo vakcinu. Za one koji to ne učine predviđene su kazne u iznosu do 3.600 evra. Sve stranke u Parlamentu odobrile su plan austrijske Vlade, osim krajnje desne Slobodarske stranke (FPOe).

Trenutno je u Austriji oko 70 posto ukupnog stanovništva potpuno vakcinisano, navode agencije.

(Tpknews.com/Agencije)

PROČITAJ I

Jedan komentar

 1. Pošaljite ih u pakao odakle dolaze!!!

  Dr. Reiner Fuellmich

  Corona Istražna Komisija (Corona Investigative Committee) je međunarodni pravni tim formiran jula prošle godine sa advokatom Dr. Reiner Fuellmich na čelu koji je zadužen za prikupljanje dokaza i pripreme tužbi u Evropi i SAD protiv pojedinaca i izvršnih vlasti zbog kršenja ljudskih prava i zločina protiv čovečnosti, koristeći “pandemiju” kao izgovor.
  Dr. Fuellmich je 15. novembra svedočio pred Covid-19 parlamentarnom istražnom komisijom u Varšavi, i tom prilikom je izjavio da ne treba ulagati nadu u jedan sveobuhvatni proces, popularno nazvan “Nürnberški tribunal 2.0”, pošto su pravosudni sistemi pod kontrolom istih sila koje su stvorile pandemiju kao i biološko oruđe koje se lažno predstavja kao vakcina.

  “Jedini način da se ovo okonča je da ljudi vlastima daju do znanja da je dosta, da ne mogu ići ni korak dalje. Teorije zavere više ne postoje, sve su se teorije obistinile.”

  Jedno pitanje je bilo da li SARS-CoV-2 virus uopšte postoji, pošto nije poznato da li je on ikada bio izolovan. Njegov odgovor je da, “sa pravne tačke gledišta, to nije relevantno pošto se cela prevara vrti oko PCR testova koji nisu u stanju da detektuju zarazu, što je već dokazano na raznim sudovima. Ako se zna da se radi o virusu koji nije opasniji od običnog gripa kao i da ne postoji Corona pandemija već samo PCR pandemija, onda se moramo baviti osobama koje su izmislile i promovisale tu prevaru kao što su Dr. Christian Drosten iz Nemačke, Dr. Tedros Adhanom iz SZO i Dr. Anthony Fauci iz SAD. Nakon toga, kako Amerikanci kažu, trebamo pratiti kuda nas dokazi vode, od jedne do druge osobe. I siguran sam da su većina njih, uglavnom marioneta, kukavice koje će pre ili kasnije odati ko je zaista nadležan, ko je odgovoran. Po onome što smo uspeli saznati od [nvesticionog bankara] Catherine Austin Fitts, radi se o jednoj maloj grupi vrlo bogatih ljudi koja iza kulisa kontroliše SZO i sve te marionete… možda se radi o 3000 ili 300 vrlo bogatih familija koje imaju investicije u ogromnim fondovima kao što su Blackrock, Vanguard i nekih drugih…

  U suštini, pitanje svakako glasi, zašto to rade? Odgovor je, mislim, zato što nas se plaše jer ih ima jako malo. Ali oni imaju puno novca. Odakle im taj novac? Jer su nam ga pokrali kroz svoje korporacije. I plaše se da ćemo saznati za to, kao što jesmo, i još puno drugih stvari. Zato im je bilo potrebno nešto da bi odvratili pažnju. I tako su izmislili Coronu. Oni žele uspostaviti kontrolu, potpunu kontrolu, jer se radi o psihopatama i sociopatama. Žele da nas sve uplaše tako da niko ne može da razmišlja i da na kraju svi prihvatimo da se vakcinišemo sa nečim što nije vakcina, već nešto što nas ubija.

  Razlika između Nürnberškog tribunala i onog što planiramo je u tome da je rat tada bio okončan, dok ovaj rat još uvek traje… Nadamo se da će uskoro sve biti spremno, možda još nekoliko sedmica, možda 2 ili 3 meseca, pošto su stvarno preterali i precenili svoje sposobnosti. Pomahnitali su i sada beže tamo-amo. Ali mi planiramo međunarodno suđenje sa nekih 40 advokata… uključujući i jednog iz ove zemlje. To će biti pravo suđenje, pred pravim sudijom i pravim stručnjacima i svedocima, i advokatima iz raznih zemalja. Sve će biti pušteno uživo preko interneta da bi ljudi širom sveta mogli da svedoče.

  Najvažnija poruka ovog suđenja će biti svedočenje oštećenih – koje su štete pretrpeli, kako su im preduzeća uništena, kako su izgubili svoje voljene, kako im je zdravlje uništeno od nuspojava… i biće sudske presude. To će biti samo prvo suđenje koje će trajati nekih šest dana, da bi druga strana okusila šta predstoji.

  Ali, biće nam potrebno još puno više od ovog jednog sudjenja… spremni smo, imamo ljude, imamo verzirane advokate koji razumeju o čemu se radi. Ima dosta parnica koje smo pokrenuli, najviše u SAD pošto tamo još uvek ima dosta nezavisnih sudija koje je narod izabrao u njihovim okruzima.

  Sa vremenom ćemo morati uspostaviti sopstveni pravni sistem, što smo u puno slučajeva već započeli… zato što se sadašnji sistem ne može spasiti, on je nepopravljiv… Moraćemo uspostaviti naš privredni sistem, obrazovanje, zakonodavstvo… ali najbitinija je edukacija, to je najvažnije. Ipak, kao što sam rekao, jedini nači da preokrenemo stvari nije kroz suđenja, to predugo traje, već kroz narod.

  Ustanite, i kažite im da idu u pakao. Pošto odatle dolaze

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker