VOZILI PIJANI I NADROGIRANI: Požarevačka saobraćajna policija tokom vikenda imala pune ruke posla

Saobraćajna policija u Požarevcu, proteklog vikenda, isključila je iz saobraćaja jednog vozača koji je automobilom upravljao pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, kao i četvoricu koji su vozili pod dejstvom alkohola.

Foto: MUP

Policija je u centru Požarevca zatekla dvadesettrogodišnjeg vozača „fijat punta“ za koga je utvrđeno da je bio pod dejstvom narkotika.

Saobraćajna policija je takođe u Požarevcu zaustavila četvoricu vozača (22), (50), (55) i (26) koji su automobilima „reno-klio“, „audi“, „krajsler“ i „pežo“ upravljali sa 1,21, 1,25,1,37 i 1,55 promila alkohola u organizmu.

Svi vozači su zadržani do 12 sati i protiv njih su podnete prekršajne prijave iz Zakona o bezbednosti saobraćaja.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker