POČELO GLASANJE: Majilovčanka Kristina Mladenović u borbi za finale Miss Adria 2017.

Dvadesetdvogodišnja Majilovčanka Kristina Mladenović plasirala se u drugi krug takmičenja za Miss Adria 2017, gde se 18 devojaka iz Srbije bore za ulazak u finale koje će ove godine biti održano u Dubrovniku u Hotelu “Rixos Libertas”. 

Kristina je Apsolvent Beogradske poslovne škole, Visoke škole strukovnih studija, smer porezi i carine. Bavi se folklorom 10 godina. Slobodno vreme provodi na treninzima aerobika i sa prijateljima. Pošto voli izlaske, radi kao hostesa u klubu Gaucosi u Beogradu. Kristina je radila i na ovogodišnjem sajmu automobila u Beogradu za British Motors, predstavljala Range Rover Sport.

Kristina je izrazila nadu da će pobediti na ovom takmičenju i tako iduće godine izbor za Miss Adria dovesti u svoj grad.

Telefonsko glasanje je otvoreno danas i trajaće do 1. maja.

Projekat Miss Adria pokrenut je 2016. godine s ciljem stvaranja jedinstvenog izbora za Miss za Srbiju, Bosnu i Hercegovinu, Crnu Goru i Hrvatsku.

ZA KRISTINU MOŽETE GLASATI OVDE.

TPKNEWS/M. Lalić

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker