POŽAREVAC: Krivična prijava radnici VIP mreže zbog zloupotrebe službenog položaja

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu podneli su krivičnu prijavu protiv tridesetogodišnje Beograđanke, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršila krivično delo zloupotreba službenog položaja.

Ona je osumnjičena da je tokom 2015. godine, kao odgovorno lice u preduzeću VIP, zloupotrebila pristup informacionom sistemu i iskoristila lične podatke meštanke Požarevca, kako bi zaključila fiktivan ugovor, kao i da je podigla telefon vrednosti 143.760 dinara, koji je prodala za 400 evra.

Osumnjičena se tereti da je na ovaj način oštetila VIP, a sebi pribavila protivpravnu imovinsku korist.

TPKNEWS/PU Požarevac

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker