SAV U TETOVAŽAMA, IZVAJANOG TELA: Zgodni Požarevljanin će izazvati rat među ženama u “Zadrugi”!

Takmičari nove sezone “Zadruge”, koja nosi naziv “Elita” danas su ušli u karantin, a među njima je i atraktivni Mika Mileusnić (43) iz Požarevca, koji ima armiju pratilaca!

Foto: instagram printscreen/mika_mileusnic

U proteklih nekoliko dana na društvenim mrežama su objavljeni brojni snimci i fotografije da Mika ulazi u rijaliti da se bori za nagradu od 100.000 evra.

Ono što prvo upada u oči na fotografijama jeste da je gotovo čitavo telo budućeg učesnika “Zadruge” prekriveno tetovažama i da on brine o svom izgledu.

– Biti fit znači uživati u svim fizičkim potencijalima sopstvenog tela i maksimalno ih koristiti. Mika svojim izgledom potvrđuje da se fit forma ne odnosi na izgled tela, već na njegove mogućnosti – kaže Mikin drug, ali nije želeo da nam otkrije šta je bilo presudno da se ovaj Požarevljanin prijavi za takmičenje.

Kako smo saznali zgodni Mika se najviše slika pored mora i na terasi svoje vile u Dobrim Vodama u Crnoj Gori gde provodi leto i iznajmljuje apartmane.

Foto: instagram printscreen/mika_mileusnic

U grupi koja mu pruža podršku uoči ulaska u rijaliti program nizale se poruke: “Ajde, brate, idemo do pobede, pa kada izađeš da se ženim!”, “Miko sliko, samo jako do pobede”, “Lelele, kad dođe Zadrugovizija ceo svet je tvoj! Pre će biti Mikovizija’, “Brate, izdominiraj tamo”, “Kume, zapalićemo telefone” i brojne druge.

Ono što fotografije otkrivaju jesu njegovi definisani mišići, jaki trbušnjaci i atraktivne tetovaže na licu, celom vratu i ostalim delovima tela. Ostaje da vidimo da li će ovo da zaintrigira žene i koliko, kao i da li će neke od niih poželeti da otkriju da li ima tetovaže i na skrivenim delovima tela!

(Tpknews.com/Alo!)

PROČITAJ I

2 Komentari

  1. Brdo mišića i gram mozga. A mogu samo da se pale lujke bez imalo mozga. Kome vi posvećujete pažnju? Zašto ne objavite slike prvaka ili bilo šta vezano za početak školske godine. Koga zanima nabildovani krelac i Mitrovićeve TV bahanalije.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker