HAPŠENJE U POŽAREVCU: Kinez pokušao da spreči Vlajnu u krađi, ona ga isprepucala od batina!

Policija u Požarevcu, brzim i efikasnim radom, uhapsila je V. M. (39) iz Majdanpeka zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivična dela nasilničko ponašanje i krađa.

Foto: Ilustracija/ATAImages/Shutterstock

V. M. (39) iz Majdanpeka uhapšena je zbog sumnje da je juče u jednoj kineskoj radnji u Požarevcu fizički napala kineskog državljanina (30), koji je pokušao da je zaustavi u krađi i, kako se sumnja, nanela mu lakše telesne povrede, saopšteno je iz Policijske uprave Požarevac.

Nakon krađe i prebijanja Kineza V. M. je pobegla, ali je policija ubrzo na osnovu snimka sigurnosnih kamera identifikovala, a onda locirala i uhapsila batinašicu.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedena tužiocu.

(Tpknews.com)

3 Komentari

  1. Kako baš sada kada Vučić po Kini prodaje nekakve srpske jabuke, čiji urod, usput budi rečeno, ove godine zbog vremenskih nepogoda nije nešto poneo. Tim bolje, što takođe u Srbiji počinje “najprljavija predizborna kampanja”, kako je ocenjeno od strane izvesnih političkih stručnjaka, pa će vladajuća partija ocrniti Mariniku Tepić kao predstavnicu vlaško-rumunske manjine, koja huškanjem svoje narodnosti na stvaranje konfuzije u državi, želi skupiti političke poene! Međutim, potpuno razumemo i V. M. (39) iz Majdanpeka što joj je “pao mrak na oči” kada pred sobom ugleda kakvog Kineza. Tada se odmah seti prošlogodišnjeg juna i miniranje majdanpečke planine “Starice” od strane kineske kompanije Ziđin. To je bio dovoljan razlog za prebijanje kosookog, za koje “Toma grobar”, u ulozi srpskog predsednika svojevremeno reče: “Doći će ljudi sa istoka, žuti ljudi, i zavladaće svetom. Oni će piti vodu sa srpske reke Morave”, (međutim, reku Pek nije hteo spomenuti ni slučajno, jer su je upravo ti žuti ljudi maksimalno zagadili, i ne samo da voda iz Peka danas nije za piće, nego je i – otrovna).

    1. i nije baš žuta, već više na braon, a ponekad i mutno zelena (zavisi kakav hemijski otpad teče) – ali prljava svakako jeste, ali je koristimo, pijemo… kupamose.
      Naravo, jer budale na vlasti od 1980. pa na ovamo nisu htele da spoje prirodne izvore ČISTE VODE na gradsku vodovodnu mrežu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker