Bronza za mladu džudistkinju Anu Milošević iz Velikog Gradišta na Prvenstvu Balkana u Turskoj (FOTO)

Mlada džudistkinja iz Velikog Gradišta, Ana Milošević, još jednom se proslavila osvojivši bronzanu medalju na Prvenstvu Balkana za kadete, održanom u Tekirdagu (Turska).

Učešće na ovom prestižnom takmičenju uzelo je 300 takmičara iz 10 država. Iz naše zemlje učestvovalo je 32 takmičara. Naša kadetkinja Ana Milošević iz džudo kluba VGSK, nastupala je kao najmlađi član jer je ovo za nju ulazna godina za kadetkinje, a ostvarila je više nego odličan uspeh osvojivši treće mesto na Balkanu.

Ovaj izuzetan rezultat Ana je osvojila kao član reprezentacije Srbije, izborivši se prethodno za srebro na državnom prvenstvu. Da izrasta u vrhunskog borca, dokazala je i donevši svojoj školi i gradu zlatnu medalju sa republičkog školskog takmičenja.

Naš nacionalni tim – kadetkinje Srbije, zauzele su u generalnom plasmanu na Prvenstvu Balkana drugo mesto, odmah iza reprezentacije domaćina, Turske, dok je Rumunija treća.

TPKNEWS/SOVG/SSOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker