PETROVAC: Sakupljaju novac za sahranu stradalog Miloša iz Melnice

Troškovi prenosa tela nastradalog studenta Miloša Grujića (24) iz Čikaga u Srbiju iznose čak 20.000 evra, pa se čitav Petrovac na Mlavi udružio da pomogne.

Milos-Grujic-2

– Troškovi transporta su veoma veliki. Agencija je najpre tražila 25.000 evra, pa je cena smanjena na 20.000 evra. Miloševi drugovi iz Petrovca skupljaju novac kako bi olakšali porodici – rekao je izvor blizak Grujićima.

Podsetimo, Miloš Grujić, student iz Petrovca na Mlavi, poginuo je u ponedeljak u Čikagu, u SAD, gde je radio kao kamiondžija. Nesrećni mladić je stradao kada su se na njega slučajno sručile vodovodne cevi sa kamiona pored kojeg je stajao. Hitna pomoć ga je brzo prevezla u bolnicu “Sent Džejms”, ali je preminuo od posledica unutrašnjeg krvarenja.

TPKNEWS/Kurir

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker