ODRŽAN DŽUDO KUP U MOSTARU: Ekipa VGSK iz Velikog Gradišta ostvarila zapažen uspeh (FOTO/VIDEO)

Na Džudo kupu održanom u Mostaru gde je učestvovalo 1300 takmičara iz 28 Država ekipa Lokomotiva-VGSK, koju su činili Džudo klubovi iz Velikog Gradišta, Vršca, Stepanovićeva, Siriga i Pančeva zauzela je ekipno Prvo mesto u konkurenciji 100 ekipa.

Džudo kup u Mostaru 2

Ekipu VGSK iz Velikog Gradišta predstavljala su 11 takmičara koji su ostvarili sledeće pojedinačne rezultate: Ana Milosevic 1 mesto u st. Pionirkama, 3 mesto u kadetkinjama, Teodora Stojicevic 2 mesto poletarke, Katarina Stojićevic 3 mesto poletarke, Marija Đokic 3 mesto pionirke, Lazar Miloševic 3 mesto st. pioniri, Đorđije Živković peto mesto i Milan Ćirković peto mesto.

Džudo kup u Mostaru 3

Učestvovali su još i Uroš Milošević, Lazar Lazarević, Milica Miletić i Zorana Blagojević kojima je falilo malo sportske sreće da dođu do boljeg rezultata.

Džudo kup u Mostaru 5

Ekipu Lokomotiva – VGSK u kojoj je bilo 43. perspektivnih mladih džudista predvodili su dzudo treneri Ivan Milošević, Dragan Lazarević, Viktor Ožegović, Bojan Đekić, Miloš Subotić i Nenad Simićem. Ova mešovita ekipa osvojila je 29 medalja: 9 zlatne, 9 srebrne i 11 bronzane.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker