NEŠTO SE DEŠAVA: Niko ne zna gde je Vučić?! Jutros nije došao na posao?! Otkazao sve sastanke!

Premijer Srbije Aleksandar Vučić u sredu ujutru nije došao u svoj kabinet u Nemanjinoj ulici i otkazao je sve sastanke, saznao je Blic.

Aleksandar Vucic

Premijerova savetnica za medije Suzana Vasiljević je potvrdila za taj list da se Vučić nije pojavio na poslu, ali nije znala da odgovori na pitanje koji je razlog.

Ni drugi izvori “Blica” iz Vlade nisu znali da kažu da li je reč o nekim iznenadnim državnim poslovima ili Vučićevo odsustvo ima bilo kakve veze sa gorućom bezbednosnom krizom, odnosno sa otkrićem arsenala oružja u blizini kuće premijerove porodice u Jajincima i saznanja iz istrage da se radilo o planu atentata čija bi meta bio premijerov brat Andrej.

Poznavaoci prilika u zgradi Vlade u Nemanjinoj ulici koje je “Blic” kontaktirao iznenađeni su jutrošnjim razvojem događaja, za koji navode da je bez presedana.

Opšte je poznato da je premijer Vučić veliki zagovornik zapadne radne etike i da je u javnim nastupima, ali i u diskusijama sa političkim protivnicima, često isticao da nikad ne uzima slobodne dane, vikende ili godišnji odmor, te da je pozivao svoje ministre da slede njegov primer. Zato su službenike Vlade i ministre jutros zatekla ugašena svetla u premijerovom kabinetu.

TPKNEWS/Tanjug

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker