DA LI JE NEKO VIDEO: Nestala Požarevljanka, porodica moli za pomoć

Staša Gligorijević (60) iz Požarevca nestala je u sredu u prepodnevnim satima, od kada joj se gubi svaki trag.

Foto: Screenshot/Facebook

Požarevljanka Staša Gligorijević (60) u sredu ujutru izašla je sa posla kako bi obišla bolesnu majku, a koleginicama je rekla da će brzo da se vrati. Međutim, do kraja radnog vremena nije se vratila na posao, nije ni otišla kod majke, niti je dolazila kući.

– Poslednji put je viđena u sredu u 9:15 časova na semaforu kod Doma zdravlja i od tada joj se gubi svaki trag. Prijavili smo njen nestanak policiji – , napisala je njena ćerka Nevena Slavković na Fejsbuku.

Staša je na sebi imala krem dugačku jaknu, tamne pantalone, bele patike i sivu kapu.

Ako imate bilo kakve informacije o nestaloj Požarevljanki kontaktirajte policiju ili porodicu na sledeće brojeve telefona: 064/4528765, 065/3713470 i 060/6147986.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker