KRVAVI PIR BOSANCA U VICENCI: Upucao bivšu ženu Srpkinju, sadašnju partnerku, pa presudio sebi! (VIDEO)

Jutros je u Italiji u gradu Vićenci, oko 9:30 sati, ubijena je Lidija Miljković (42) Srpkinja iz okoline Leskovca. Ubistvo se dogodilo u kvartu Gonja, prenose italijanski mediji.

Foto: Polizia di stato/Facebook

Lidiju je ubio iz vatrenog oružja u ulici Vigolo, njen bivši partner Zlatan Vasiljević (42) iz Doboja, Bosna i Hercegovina. On je posle ubistva pobegao, ali je poslepodne pronađen njegov automobil, a policija je u njemu zatekla dva leša.

Naime Vasiljević je upucao svoju sadašnju partnerku Venecuelanku koja je sa njim bila u autu, a potom izvršio samoubistvo. U njegovom automobilu je pronađen i eksploziv, pa su došle specijalne jedinice za njegovo uklanjanje.

Lidija je odvezla svoje dvoje dece u školu i krenula na posao u hotel u kojem radi kao sobarica, a kako je policija saopštila, bila je u automobilu dok se spremala da krene, kada joj je ubica prišao i pucao u nju.

Ona je tada istrčala iz automobila i pokušala da pobegne, ali je on pogodio sa još nekoliko hitaca i ona je ostala da leži mrtva.

(Tpknews.com/Agencije)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker