OŠTETIO ČETIRI VOZILA: Nećak predsednika opštine Petrovca na Mlavi, napravio dar-mar (FOTO)

U sredu 30. oktobra u Petrovcu na Mlavi, novopečeni vozač “džipa BMW” umesto papučice za kočnicu pritisnuo gas i oštetio tri parkirana vozila na parkingu.

Foto: Petrovac.info/Privatna arhiva

Prosto je neverovatno koliko često se dešava da vozači “zamene” gas za kočnicu, naročito ako je vozilo “džip BMW” automatik sa preko 150 konja a vozač mlad, neiskusan i do skoro položio vozački ispit.

Najnoviji takav primer ovoga puta nam stiže iz Petrovca na Mlavi, gde je novopečeni vozač, nećak predsednika opštine Petrovca na Mlavi, Duška Nedinića, u pokušaju da izbegne kuče, izgubio kontrolu nad vozilom i umesto kočnice pritisnuo gas, oštetivši svoje vozilo i tri parkirana vozila na parkingu kod igrališta Trgovačkog.

Foto: Screenshot petrovac.info

Srećom u vreme kad se dogodila nesreća na parkingu nije bilo nikoga od prolaznika. Ipak, materijalna šteta, koja se utvrđuje, je velika, sigurno preko 1.000.000 dinara.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker