TRAGEDIJA U BEČU: Radnik iz Srbije poginuo na gradilištu (FOTO)

Četrdesettrogodišnji Srbin poginuo je u teškoj nesreći koja se dogodila na gradilištu u Beču na kome je radio.

Foto: Screenshot heute.at

Do nesreće je došlo dok je kran pomerao betonsku kantu, kojom je udario i oborio radnika.

Kako navode austrijski mediji, u popodnevnim časovima, radnik je stajao na zidu gradilišta. – Nepažnjom drugog radnika, Srbin je udaren i oboren sa zida. Njegove kolege odmah su pozvale hitnu pomoć, vatrogasce i policiju. Nažalost, uprkos njihovim naporima, nesrećnom čoveku nije bilo pomoći i on je preminuo na gradilištu – prenose mediji.

Foto: Screenshot heute.at

Vatrogasci su uspeli da izvuku telo poginulog ispred njegovih kolega. – Policija proverava okolnosti pod kojima je čovek nastradao. Mladić (24) koji je upravljao kranom doživeo je nervni slom i smešten je u bolnicu. Međutim, on je prijavljen zbog ubistva iz nehata – navode mediji.

Foto: Screenshot heute.at

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker