O NJEMU PRIČA CELO KUČEVO I OKOLINA: Hrabri policajac, rizikujući svoj život sprečio ubistvo svoje sugrađanke!

Kučevjani pozdravili su neverovatnu hrabrost i predanost mladog policajca Nikole Mišića (25), koji je spasio život svojoj sugrađanki.

Nikola Mišić

Verovatno najmlađi pripadnik policije, ali ne i manje hrabriji od starijih i iskusnijih kolega, Nikola je juče u krajnje kritičnoj situaciji uspeo da sačuva prisebnost i vodi računa o bezbednosti brojnih građana koji su se tog jutra nalazili u pošti u Kučevu, dok se odvijala cela drama.

Kako saznajemo, Nikola je u trenutku ne razmišljajući za svoj život, kada je Ljubiša Pavlović (54) napao nožem Sanju Žuržić (38), skočio na napadača u nameri da ga razoruža, u čemu je i uspeo, i na taj način spasio život svojoj sugrađanki.

To koliko je bila situacija opasna kojoj se izložio Mišić, dokazuje i to da su ljudi u pošti u trenutku pokušaja masakra padali su u nesvest.

Kolege mladog Mišića kažu da od njega ništa manje nisu ni očekivali jer je uvek odgovoran i savestan u svom poslu.

(Tpknews.com/PT INFO)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker