Nakon Novog Pazara, Neško Milovanović seo na klupu Sloge 33 iz Petrovca na Mlavi

Svojevremeno poznati fudbaler, sada fudbalski trener, nije mogao da odbije poziv prijatelja iz Petrovca.

Foto: RTV Mlava

Nakon što je predvodio ekipu Novog Pazara, Neško Milovanović preuzeo je fudbalski klub Sloga 33 iz Petrovca na Mlavi.

– Do skoro ekipu je vodio moj kum Gabrijel Radojičić, a u timu igra njegov sin Predrag. Treniraću i svog sina Vasilija Veljka i sina svog prvog saradnika, Nikolu Božića. Tu su i nekadašnji Partizanovac Predrag Luka i saigrač Nemanje Matića Nikola Đorđević. Svi oni su nosioci igre ekipe sa Mlave – kazao je Neško Milovanović.

Ponovo ste preuzeli “vruć krompir”.

– Poziv prijatelja se ne odbija. Klub je u opasnoj zoni i u poslednjih sedam utakmica moramo da sačuvamo trenutni rang takmičenja – konstatovao je Milovanović koji ne beži od novih trenerskih izazova.

(Tpknews.com/Mozzart)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close