Nakon Novog Pazara, Neško Milovanović seo na klupu Sloge 33 iz Petrovca na Mlavi

Svojevremeno poznati fudbaler, sada fudbalski trener, nije mogao da odbije poziv prijatelja iz Petrovca.

Foto: RTV Mlava

Nakon što je predvodio ekipu Novog Pazara, Neško Milovanović preuzeo je fudbalski klub Sloga 33 iz Petrovca na Mlavi.

– Do skoro ekipu je vodio moj kum Gabrijel Radojičić, a u timu igra njegov sin Predrag. Treniraću i svog sina Vasilija Veljka i sina svog prvog saradnika, Nikolu Božića. Tu su i nekadašnji Partizanovac Predrag Luka i saigrač Nemanje Matića Nikola Đorđević. Svi oni su nosioci igre ekipe sa Mlave – kazao je Neško Milovanović.

Ponovo ste preuzeli “vruć krompir”.

– Poziv prijatelja se ne odbija. Klub je u opasnoj zoni i u poslednjih sedam utakmica moramo da sačuvamo trenutni rang takmičenja – konstatovao je Milovanović koji ne beži od novih trenerskih izazova.

(Tpknews.com/Mozzart)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker