ASFALTIRANJE MAKADAMA: Ulica Žike Popovića u Velikom Gradištu zatvorena do 5. decembra

Ulica Žike Popovića u Velikom Gradištu, na deonici od raskrsnice sa Alaskom do nasipa reke Pek, biće zatvorena za saobraćaj motornih vozila do 5. decembra zbog asfaltiranja makadamskog dela.

Iz Opštinske uprave operacionalizuju da će potpuno zatvaranje saobraćaja biti implementirano u terminu od 7 do 15 časova, dok će od 15 časova vozila moći da prolaze uz povećanu opreznost.

Dok traje izvođenje radova, kontrola tranzita je preusmerena na alternativni pravac – Ulicu obale pecaroša. Iz Opštinske uprave saopštili su da će zatvaranje ulica u periodu radova biti regulisano privremenom saobraćajnom signalizacijom, sa fokusom na optimizaciju protoka i minimizaciju zastoja.

Opštinska uprava poziva učesnike u saobraćaju da proaktivno planiraju svoje rute i usklade dinamiku kretanja sa novom operativnom matricom do završetka radova.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker