Festival cveća u Požarevcu ove godine na novoj lokaciji

U Požarevcu se 11. i 12. maja održava Festival cveća, dvanaesti po redu, ali na novoj loakciji.

Festival cveća

Zbog radova u Sinđelićevoj ulici, koja se kompletno rekonstruiše, zbog vozača neće se zatvarati Tabačka čaršija, Trg oslobođenja i Lenjinova ulica. Cvećarri i ostali izlagači svoje proizvode postaviće na prostoru kod Centra za kulturu, glavne pošte i Osnovnog suda. Osim cveća, posetioci mogu videti i kupiti i baštensku opremu i proizvode zanatlija.

Organizatori ove godine očekuju preko 200 izlagača iz Braničevskog okruga i drugih krajeva Srbije.

Kao i ranijih godina, organizator i ovogodišnjeg dvodnevnog Festivala cveća su Turistička organizacija Požarevac, Udruženje cvećara Braničevskog i Podunavskog okruga i Udruženje pčelara, pod pokroviteljstvom lokalne samouprave.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker