OPET NESTALI TESTOVI ZA KORONU? Nagli pad broja zaraženih u Braničevskom okrugu

S obzirom da mi građani dobijamo selektivne informacije ili ih uopšte ne dobijamo, ovaj napredni sistem karakteriše hroničan nedostatak informacija prema građanima. Informacije se ili sektivno pružaju ili se ne daju.

Kao primer tome ide u prilog poslednji izveštaj Zavoda za javno zdravlje Požarevac gde za razliku od prethodnih dana, kada je broj zaraženih iznosio 39, 29 i 37, u poslednja 24 sata infekcija virusom COVID-19 ustanovljena je samo kod dva lica, po jedno u Požarevcu i Kučevu.

Tako da nakon naglog skoka zaraženih, usledio je i, naravno, nagli pad broja zaraženih u Braničevskom okrugu. Izgleda da su opet nestali testovi za koronu, a pravog odgovora zdravstvenog sistema na situaciju sa virusom korona za sada nema, jer struka izgleda da odgovara isključivo politici.

Prema ovim najnovijim podacima, od početka epidemije, najviše obolelih ima Požarevac – 467, a za njim sledi Petrovac na Mlavi – 222.

U Velikom Gradištu zaraženo je 58 lica, u Kučevu 49, u Žagubici 27, u Žabarima 22, u Malom Crniću 19 i Golubac 18.

Od početka epidemije, u Braničevskom okrugu od virusa COVID-19 obolela su ukupno 872 lica, a testirano je 11.000 lica.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker