GLUMAČKE SVEČANOSTI U POŽAREVCU: Predstava „Lorenčaco“ otkazana zbog bolesti glumca

Predstava „Lorenčaco“ Jugoslovenskog dramskog pozorišta, koja je večeras bila na programu Glumačkih svečanosti „Milivoje Živanović“ u Požarevcu, otkazana je zbog bolesti glumca Milana Marića, jer je pozitivan na koronu.

Predstava „Lorenčaco“

Kao razlog otkazivanja, pojavile su se dve špekulacije.

Po jednoj, predstava je otkazana jer glumica Sloboda Mićalović nije na vreme stigla sa odmora na Mauricijisu. Druga je da je do otkazivanja došlo zbog toga što u predstavi igra Branislav Lečić, zbog čijeg su učešća u žiriju festivala “Susreti pozorišta/kazališta“ u Brčkom otkazane skoro sve predstave, zbog slučaja u kome se on, na negativan način, povezuje sa glumicom Danijelom Štajnfeld.

Gledaoci koji žele da im se vrati novac koji su dali za ulaznicu, mogu da se jave na blagajnu Centra za kulturu.

Naredna predstava na Glumačkim svečanostima u ponedeljak, 29. novembra, biće „Sumrak bogova“ Beogardskog dramskog pozorišta.

(Tpknews.com/M.V.)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker