MUKE PO SNS: Zbog korone, niko iz Braničevskog okruga neće na skup stranke u Beograd

Naprednjaci iz Braničevskog okruga nastavili su grozničavu aktivnost radi obezbeđenja potrebnih članova za skupštinu stranke u Beogradu, koja će se održati u subotu 27. novembra.

Foto: Beta

Sednica skupština Srpske napredne stranke koja je bila zakazana za 13. novembar, pa odložena za dve nedelje zbog, kako su naveli tada, trenutne epidemiološke situacije u zemlji, a za koju su se naprednjaci iz Braničevskog okruga još pre 13. novembra uveliko krenuli sa pripremama, verovali ili ne, veliki broj članova stranke odbija da ide za Beograd, a njihovo pravdanje, korona.

– Aktivisti terenci rastrčali su se najpre po mesnim odborima, vrbuju članstvo da se odazove na skupštinu stranke, ali većina ne bi da ide put Beograda, jer ne bi baš da se zaraze koronom, svi sa odgovorom kao da su se dogovarali – priča naš izvor.

Odziv je za divno čudo slab. Najveći pritisak, bez sumnje, za odlazak članstva za Beograd i za dostizanje zadatog broja je na lokalnom javnom sektoru.

– Javna preduzeća i ustanove su na udaru, “terenci” SNS ih podsećaju koliko da ne zaborave pred skupštinu stranke ko ih je zaposlio, imenovao na funkcije, zato, pamet u glavu i svi za Beograd – ističe izvor TPKNEWS-a.

Ono što se zna jeste da se aktivno radi na obezbeđivanju podrške iz svih opština iz Braničevskog okruga, a članovi SNS-a koji rade u javnom sektoru imaju zadatak da pored svog obezbede prisustvo još nekoliko ljudi.

– Naređeno je zaposlenima da mobilišu i prijatelje i rodbinu. Članovi SNS-a nevoljno pristaju, plaše se zbog kovida, ali verujem da se svi odazvaju jer su ucenjeni zbog posla. Ko ne može da pođe, mora da obezbedi nekog iz okruženja – kaže naš izvor.

Ovako, ili ovako nekako, korona je naprednjacima svuda po okrugu pokvarila planove.

Ako ga sada, kad ga vole, vole ovako samo zbog korone, kako li će tek biti kad ga više ne budu voleli, misli li neko i o toj mogućnosti?

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

11 Komentari

 1. A pa korona ne hvata te iz Sns! Naš vodja je već izjavio da broj obolelih pada a do izbora obolelih neće ni da bude. Tek posle izbora će ponovo da rasti broj obolelih. Članovi SNS se svuda osećaju moćno tako da korona njih ne sme da zarazi.

 2. 😂😂😂
  Vidi , vidi ti te velike i ultra-mega-giga bučne i neustrašive junačine i patriote.
  😂😂😂
  Kako bi tek branili Srbiju na Košarama.
  Evo imam resenje.
  Da im mi najobičniji i totalno nebitni vanstranacki gradjani
  doniramo pelene za odrasle….😂😂😂

 3. A i one beogradske BUS plus kartice za više vožnji u beogradskom gradskom prevozu.
  Da ljudi ipak imaju neku vajdu od puta u BG.
  Bez toga ta priča nece da ide.

 4. Malopre jedna jadnica iz odbora u Kucevu dodje kod mene i moli me da idem na skupstinu Sns jer ce da izgubi posao a ima 20000 mesecno. Ja joj kazem da mi je zao zbog nje i da bih isla na taj miting ali necu zbog Novice Janosevica koji prima sam 250000 a gde mu su mu zena sa 80000 i sin da 50000. Pa bivsa zena sa 60000. Svi funkcioneri su zaposlili cele porodice. Za takve ne da necu da idem na mitinge nego necu ni da glasam

 5. Šteta. Ostaće uskraćeni za po sendvič. Vreme je da shvate da je počeo sunovrat SNS i njihovog vodje. Zato je bolje da gledaju da se polako izvlače bar oni koji su tu učlanjenji ucenama i koji nisu krali i bavili se ostalim kriminalni radnjama. Za lopove i krimose iz SNS zna se šta sledi. Moraće još koji zatvor da se sazida koliko ih je.

 6. Upravo je načelnik opštinske uprave uplatio prevoz autobusima za miringaše SNS iz budžeta opštine. Čista krađa i zloupotreba službenog položaja. Dokle breeee?!

 7. Poštenim gradjanima je baš dosadilo bahato ponasanje sns manipulatora koji su spremni zarad ličnih interesa da ih maksimalno maltretiraju. Pa dal je neko lud da po ovoj hladnoći ide za Beograd da nekom podigne rep i to za jedan sendvič i čašicu kisele vode i to najjeftinije. Opameti se narode, nemate potrebe da više pridržavate javasluk i mafiju, njihovoj vladavini se polako ali sigurno bliži kraj.

 8. Jadni ljudi, primaju po 20000 i pored toga što pošteno rade svoj posao sad prisilno moraju da idu na miting SNS sekte. Vučiću, narod te više neće, tvoji kriminalci su ti ukaljali obraz. Kraj diktaturi i robovlasničkom društvu koje je stvoreno za vreme tvoje vladavine

 9. Tacno da nece narod da ide na Skupstinu naprednjaka. S obzirom koji kriminal vlada u Branicevskom okrugu nije ni cudo sto ih Vucic vise ne zanima.

 10. 😀😀😀
  A možda bi Kučevljani , pre svake bilo kakve euforije ili kritika ,
  mogli da odu mal i sa jedno bar 5-6 autobusa na nastavnu i kružnu ekskurziju u KOSJERIĆ,BEOČIN I POPOVAC .
  Na prmer za od sledećih jedan vikenda.
  Znači najbolje u SVA TRI ova mala mesta.
  Isključivo i samo zbog neophodne REALNOSTI i elementarne EDUKACIJE.
  Pa da im obični i normalni ljudi tamo iz tih varoši i okolnih sela , i iz decenijskog iskustva i prakse , a ne iz totalnog neznanja i galame koja prosto kipi od gluposti i ppolupismenosti ili ličnih interesa ,
  objasne i pokažu im i nauče ih sta znaci CEMENTARA.
  😀😀😀
  A do tamo ce se jednim delom voziti i ovim NOVIM AUTOPUTEM kroz Šumadiju i Zapadnu Srbiju. Što je DRUGA EDUKACIJA I DRUGI NASTAVNI PREDMET.
  Pa će kada se tih 5-6 autobusa Kučevljana vrate u Kučevo ispričati i naučiti bar 10 puta veći broju drugih Kučevljana ono šta su i sami i videli i naučili na toj NASTAVNOJ ekskurziji.
  I ŠTA JE U STVARI TA RAZLIKA IZMEDJU AUTOPUTA I SAOBRAĆAJNOG KORIDORA…
  I CEMENTARA ,RUDNIKA ,KREČANA, ŽELEZARA .
  I šta je ta RAZLIKA u razvoju izmedju
  AFRIKANIZACIJE I EVROPEIZACIJE.
  Kao i šta je razlika izmedju KONGA I BELGIJE
  ILI ŠVAJCARSKE .😀😀😀
  I naučiće ih da je PRVA razlika ona iz koje potiču SVE ostale razlike .
  RAZLIKA U PRAVOJ EDUKACIJI I OBRAZOVANOSTI …😀😀😀
  Pa neka onda Kučevljani sami odluče da li će zbog CEMENTARE da euforišu ili plaču…
  I možda će posle ove NASTAVNE EKSKURZIJE i Kučevljani i svi drugi u CELOM ovom demografski,ekonomski,socijalno ,a u jednom delu i ekološki , IZDIŠUĆEM regionu Istočne Srbije tada prestati da samo tiho i oprezno i sebi u bradu šapuću ime svog TRANSEVROPSKOG (Atlanski okean -Crno more) AUTOPUTA I ,,KORIDORA ŽIVOTA,,.
  I početi da slobodno ,glasno i jasno i gradjanski dostojanstveno i odlučno
  izgovaraju njegovo ime i traze SVOJ
  Multimodalni saobraćajni koridor -Istok (Crnomorskog koridora)…😉

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker