UHVAĆENI SA 1,77 I 1,65 PROMILA NA BICIKLU: U Petrovcu na Mlavi i Žabarima pali pijani vozači

Pripadnici saobraćajne policije u Braničevskom okrugu, proteklog vikenda, isključili su iz saobraćaja trojicu vozača automobila i dvojicu biciklista koji su vozili pod dejstvom alkohola, kao i jednog vozača koji je odbio da se alkotestira.

Foto: ilustracija/Shutterstock

Patrola je u Požarevcu zaustavila mladića (23) koji je automobilom „opel korsa“ upravljao sa 2,68 promila alkohola u organizmu i za kojim je bila raspisana poternica po nalogu suda, pa je nakon zadržavanja sproveden u istražni zatvor u Požarevcu.

Saobraćajna policija je u Petrovcu na Mlavi i okolini Žabara zaustavila dvojicu vozača starosti 69 i 38 godina koji su biciklima upravljali sa 1,77 i 1,65 promila alkohola u organizmu.

U Požarevcu i Velikom Gradištu, saobraćajna patrola zaustavila je dvojicu vozača (52) i (31) koji su „škodom“ i „fijatom“ upravljali sa 1,24 i 1,22 promila alkohola u organizmu, dok je vozač (52) „renoa“ odbio da se podvrgne alkotestu.

Svi vozači su zadržani do 12 sati i protiv njih su podnete prekršajne prijave.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker